نتیجه لاتاری

نتایج لاتاری گرین کارت

افرادی که برنده لاتاری گرین کارت آمریکا می شوند، نامه ای با عنوان نامه قبولی که اعلامیه ای رسمی مبنی بر برنده شدن در لاتاری میباشد را در سایت سفارت دریافت میکنند. در صورت قبولی در لاتاری، این نامه بلافاصله پس از وارد کردن کد تاییدیه (Confirmation Number) که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید ظاهر می گردد و با این کد میتوانید از نتایج لاتاری مطلع شوید.

توجه داشته باشید که هیچ نامه ای به آدرس پستی شما یا ایمیل تان ارسال نمی شود. نامه قبولی در لاتاری گرین کارت آمریکا به صورت اینترنتی صادر شده و در صفحه مخصوص خود شخص و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

بارکد اختصاصی شخص برنده
اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام لاتاری
کیس نامبر اختصاصی فرد برنده شده
محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در آنکارا، ابوظبی و یا ایروان می باشد.

نمونه ای واقعی از “نامه قبولی” یکی از برندگان که توسط تیم لاتاری یار ثبت نام شده است.

نتیجه لاتاری

نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا

برنده شدن در لاتاری گرین کارت به تضمین کننده دریافت گرین کارت آمریکا نخواهد بود. تعداد افرادی که در لاتاری برنده میشوند، همیشه بسیار بیشتر از افرادیست که مجاز به دریافت ویزای مهاجرت به آمریکا هستند. این بدان دلیل است که تمامی افرادی که برنده شده اند یا مجاز به ادامه شناخته نشده اند و یا خود باقی مراحل را طی نکرده اند. زمانیکه ۵۵٫۰۰۰ ویزا صادر شد، برنامه ویزای مهاجرت آمریکا برای همان سال مختومه اعلام میشود.

جواب لاتاری هر سال اردیبهشت اعلام میشود.

چون برنده شدن در لاتاری از هیچ راهی مثل ایمیل از طرف سفارت اطلاع رسانی نمیشود، اگر شخصا برنده نتیجه را چک نکند و از برنده شدن خود بی اطلاع باشد شانس خود را از دست میدهید.

تیم لاتاری یار نتیجه همه متقاضیانی که ثبت نام خود را به این تیم سپرده اند را رایگان چک میکند و از طریق ارسال sms اطلاع رسانی انجام میشود .