ثبت نام لاتاری

ثبت نام در لاتاری ارزان ترین و میشه گفت بهترین روش مهاجرت قانونی به امریکاست به همین دلیل متقاضیان زیادی دارد، لاتاری یار به عنوان تیم تخصصی ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا در این چند سال پاسخگوی تماس ها و پیام های زیادی در شبکه های اجتماعی راجع به مسائل پیرامون لاتاری بوده است و طبیعی هست که دوستان زیادی قبل از اقدام برای ثبت نام سوالاتی مختلفی داشته باشند.

سوالاتی از قبیل ثبت نام رایگان لاتاری ، دلیل تفاوت نرخی که در مراکز مختلف ثبت نامی وجود دارد و هزینه ثبت نام لاتاری ، شرایط و نحوه ثبت نام لاتاری ، زمان ثبت نام لاتاری و یا اصلا لاتاری چی هست و چرا طرفدار داره و کلی سوالات تخصصی تر که در این مقاله بهشون میپردازیم.

(اگر احساس میکنید که اطلاعاتتون راجع به پروسه لاتاری کامل هست به انتهای مقاله و بحث ثبت نام و مزایا مراجعه کنید)

قبل از پاسخ به سوال ها بهتره بگیم که با ثبت نام در لاتاری گرین کارت برندگان حق اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا را به دست می اورند.

مهلت ثبت نام هر سال در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است و انتخاب از بین متقاضیان کاملا شانسی توسط کامپیوتر انجام میشود.

آیا ایرانی ها مجاز به شرکت و ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۱ هستند؟!

بله کشور ایران مطابق هرسال در لیست کشورهای مجاز برای ثبت نام در لاتاری 2021 قرار دارد و شما می توانید مثل سال های گذشته در لاتاری 2021 شرکت کنید.

آیا دوستانی که برنده لاتاری ۲۰۱۹ و یا ۲۰۲۰ بوده اند توانستند ویزا دریافت کنند؟

بله اگر اینستاگرام مارو دنبال کرده باشید حتما دیدید که خبرهای روز لاتاری و ویزاهای دریافتی هموطنان رو اطلاع رسانی می کنیم.

اکثر برندگان لاتاری 2019 با توجه به سخت گیری های فعلی با مشکل مواجهه شدند اما تعداد زیادی هم با راهنمایی هایی که شدند موفق به دریافت ویزا شدند و برندگان 2020 هم هنوز زمان دعوت به مصاحبه آن ها فرا نرسیده.

بنظر شما آیا در لاتاری 2021 شرکت کنیم؟

ما همیشه به تمام دوستانی که این سوال را پرسیدند عرض کردیم که برای استفاده از یک شانس که می تواند زندگی شما را تغییر دهد نباید تعلل کرد حتی اگر این شانس خیلی درصد پایین و کمی داشته باشد.

این نکته رو در نظر داشنه باشید که شرکت کردن لاتاری هزینه زیادی ندارد اما در صورتیکه برنده شوید شانس بزرگی را به دست میاورید، دقیقا مثل یکی از برندگان 2019 تیم ما که امیدی به دریافت ویزا نداشتند و از طی کردن ادامه مراحل منصرف شده بود اما در نهایت با راهنمایی ها و مشاوره ما ایشون جزو افرادی بودند که موفق به دریافت ویزا شدند.

پس با آگاهی ثبت نام کنید و پیگیر اخبار و شرایط باشید و به هیچ وجه بدون جمع آوری اطلاعات اقدام به رفتن به مصاحبه نفرمایید. شما میتوانید جهت دریافت تمامیه اطلاعات با مشاورین تیم لاتاری یار بدون هزینه در ارتباط باشید.

آیا با وجود قانون بن ترامپ و قوانین منع ورود ایرانیان به آمریکا شرایط دریافت ویزا از این نیز سختگیرانه تر خواهد شد؟

در حال حاضر شرایط دریافت ویزا برای ایرانیان در سخت ترین حالت خودش هست و ازین وضعیت سخت تر بعید است که اتفاق بیفتد.

با این حال با وجود همین شرایط نیز افرادی موفق به دریافت ویزا لاتاری شده اند که در اینستاگرام با شما به اشتراک گذاشتیم.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ کی خواهد بود؟

انتظار میرود طبق هرسال، ثبت نام لاتاری 2021 در سوم و یا چهارم اکتبر 2019 آغاز شود و 34 روز به طول بیانجامد. شما در هر زمان میتوانید برای ثبت نام لاتاری 2021 از خدمات تیم لاتاری یار استفاده کنید

مزایای ثبت نام لاتاری با تیم لاتاری یار

  • خدمات به برندگان لاتاری

تیم لاتاری یار از ابتدای ثبت نام لاتاری تا زمان اعلام نتایج و دریافت ویزا و اقامت همراه شما خواهد بود.

  • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری

نتیجه لاتاری توسط پیامک به اطلاع متقاضیانی که از طریق لاتاری یار ثبت نام کرده اند خواهد رسید.

همانطور که می دانید از طرف سفارت هیچ ایمیل و تماسی با برندگان لاتاری گرفته نمیشود و ایمیل های ارسالی با موضوع برنده شدن در لاتاری همگی کلاع برداری و فیشینگ هستند.

در نتیجه برندگان باید خود پیگیر نتایج و امور باشند و در صورتی که برنده شوند اما به موقع مطلع نشوند شانس خود را از دست خواهند داد، اما نگران نباشید تیم لاتاری یار نتایج شما را چک و از طریق sms به شما اطلاع خواهد داد.

  • صحت ثبت نام لاتاری

قطعا تجربه چندین ساله و تعداد برندگانِ زیاد تیم لاتاری یار، صحت ثبت نام را به همراه خواهد داشت و در نهایت رسیدِ ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد.

  • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری

اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد پس هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.

رسید-ثبت-نام-لاتاری

رسید ثبت نام لاتاری

تحویل-ثبت-نام-لاتاری

تحویل رسید ثبت نام لاتاری در تلگرام و واتس اپ

شرایط ثبت نام لاتاری 2021

متولد یکی از کشورهای مجاز باشد. (متولدین ایران مجاز هستند)

حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد. (زیر 18 سال به همراه والدین می توانند ثبت نام کنند)

حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد.

در صورت نداشتن مدرک تحصیلی دیپلم، باید ۲ سال سابقه کار طی ۵ سال اخیر که نیاز به ۲ سال آموزش دارد داشته باشد.

تغییر قوانین و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2021

برای ثبت نام لاتاری 2021 مدرکی از شما دریافت نمی شود. شما فقط چند فرم سفارتی تکمیل میکنید و اگر برنده لاتاری شدید باید مدارکی برای سفارت آماده کنید.

قوانین ثبت نام لاتاری در سال 2021 عوض شده است و برای ثبت نام نیاز به پاسپورت دارید. ( داشتن پاسپورت فقط برای متقاضی اصلی الزامیست، برای مثال فرزندان در این مرحله نیاز به پاپورت ندارند)

اگر پاسپورت ندارید نگران نباشید، با مراجعه به پلیس+10 و ارائه مدارک مورد نیاز طی 3 الی 7 روز میتوانید پاسپورت خود را تحویل بگیرید.

ثبت نام لاتاری 2021 برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی میتواند که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان وارد میشوند.

متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه و هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

ضمن این که افراد 18 تا 21 سال سه شانس برای برنده شدن خواهند داشت.

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. توجه داشته باشید که نمیتوانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری 2021

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد.

موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد.

فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود.

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل عکس مورد نیاز است.

شرایط-عکس-لاتاری-1 شرایط-عکس-لاتاری-2 شرایط-عکس-لاتاری-3شرایط-عکس-لاتاری-4

در صورت تمایل می توانید به پشتیبان لاتاری یار در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید تا شما را برای گرفتن عکس در منزل با موبایل راهنمایی کند. تنظیمات عکس توسط تیم لاتاری یار انجام می شود.

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حاوی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. توجه داشته باشید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست.

یعنی اگر شما عکس یک پرنده را با عکس یک درخت در لاتاری ثبت نام کنید باز هم پس از تکمیل فرم، کدهای تاییده را دریافت میکنید. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست.

مزایای ثبت نام توسط لاتاری یار

تیم لاتاری یار یک ثبت نام صحیح برای شما انجام خواهد داد و اعلام نتایج را نیز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

با برندگان لاتاری تلفنی تماس خواهیم گرفت و کسانی که برنده لاتاری باشند تحت حمایت های ویژه تیم لاتاری یار برای اخذ ویزا قرار خواهند گرفت. لاتاری یار از ثبت نام لاتاری تا خاک آمریکا همراه شما خواهد بود.

راه های ارتباطی با تیم لاتاری یار

شما میتوانید برای ثبت نام لاتاری و یا مشاوره از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشد.

از طریق شماره تلفن فعال (09220799795) در تلگرام و واتساپ و دو لینک زیر به صورت 24 ساعت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

ارسال مدارک و اطلاعات ثبت نام از طریق :

لینک کانال تلگرام > کلیک کنید

لینک پیام به واتس اپ > کلینک کنید

برای ارتباط از طریق لینک های بالا باید با موبایل وارد سایت شوید و روی لینک ها کلیک کنید، نرم افزار تلگرام و واتس اپ اجرا خواهد شد.

yon.ir/lottery6

هزینه ثبت نام لاتاریبدون تخفیف

تخفیف 40% محدود تا تاریخ 4 آبان 98
هزینه بررسی و تکمیل فرم مجردی90 هزار تومان55 هزار تومان
هزینه بررسی و تکمیل فرم متاهلی (یک فرم)12070
هزینه بررسی و تکمیل فرم متاهلی (دو فرم)15090
هزینه بررسی و تکمیل فرم هر فرزند به همراه والدین15

تخفیف 40% ثبت نام توسط تیم لاتاری یار فقط تا تاریخ 4 آبان اعتبار دارد و بعد از این تاریخ ثبت نام با قیمت اصلی انجام میشود